Компанія CML пропонує демонстрацію техніки JCB на вашому підприємстві

Наша команда демонстраторів та вибрана Вами техніка JCB прибуде в зручне для Вас місце та час.

Наші досвідчені демонстратори проведуть показ усіх можливостей техніки JCB. Вони продемонструють виконання необхідних робіт безпосередньо на Вашому підприємстві з урахуванням умов роботи та експлуатації.

Замовлення демонстрації за номером:

icon_widget_image 0 800 33 55 55

 

0 800 33 55 55 (дзвінки безкоштовні) info@cml.ua
  /  Про компанію

Нонев Камен ТотєвКомпанія Констракшн Машинері була заснована у 2003 році і є визнаним лідером серед постачальників будівельної та сільськогосподарської техніки JCB.

За час роботи, компанія зуміла завоювати довіру та прихильність багатьох клієнтів та проявити себе як надійний та стабільний партнер. Техніка, що поставляється нами стала беззаперечним символом якості та надійності в усій галузі. Ми високо цінуємо довіру наших партнерів та робимо усе можливе для подальшого розвитку співробітництва.

Ми запустили програму лояльності CML JCB, яка дає можливість нашим клієнтам отримувати спеціальні умови на сервісне обслуговування, запасні частини та витратні матеріали.

Ми пропонуємо програму фінансування JCB Finance, завдяки якій сотні клієнтів придбали техніку JCB за вигідними умовами.

Для наших клієнтів працює програма TRADE IN та продаж техніки з напрацюванням.

Ми перші серед дилерів сільськогосподарської та спецтехніки в Україні інвестували та створили професійну демо-команду, і, на сьогоднішній день, вона є найкращою. 

Ми завжди ідемо назустріч клієнту та знаходимо найкращий варіант вирішення поставленої задачі.

Наші офіси та сервісні центри відкриті у найбільших містах України таких як   Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Суми, Хмельницький, Тернопіль, Вінниця, Рівне, Житомир, Чернігів, Чернівці та Лубни..

Зворотній зв'язок Online каталог