Компанія CML пропонує демонстрацію техніки JCB на вашому підприємстві

Наша команда демонстраторів та вибрана Вами техніка JCB прибуде в зручне для Вас місце та час.

Наші досвідчені демонстратори проведуть показ усіх можливостей техніки JCB. Вони продемонструють виконання необхідних робіт безпосередньо на Вашому підприємстві з урахуванням умов роботи та експлуатації.

Замовлення демонстрації за номером:

icon_widget_image 0 800 33 55 55

 

0 800 33 55 55 (дзвінки безкоштовні) info@cml.ua
  /  Державні програми

Компанія CML разом з ПриватБанком пропонує підприємствам комунальної інфраструктури скористатись субвенціями з державного бюджету на придбання комунальної техніки за новою бюджетною програмою.

Детальніше про порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток комунальної інфраструктури та придбання комунальної техніки можна дізнатись тут.

Субвенція надається для розвитку комунальної інфраструктури, у тому числі для придбання комунальної техніки, та спрямовується комунальним підприємствам на здійснення авансового платежу за договором фінансового лізингу, дозвіл на укладення якого надано відповідним органом місцевого самоврядування та предметом якого є майно, яке визначене індивідуальними ознаками, відповідає критеріям основних засобів відповідно до законодавства та призначене для здійснення заходів благоустрою населеного пункту.

ПриватБанк та компанія CML пропонують вигідні умови фінансування на придбання техніки JCB. Детальніше про умови партнерської програми можна дізнатись тут.  

Детальніше за номером: 0 800 33 55 55 (дзвінки безкоштовні).

Зворотній зв'язок Online каталог