Компанія CML пропонує демонстрацію техніки JCB на вашому підприємстві

Наша команда демонстраторів та вибрана Вами техніка JCB прибуде в зручне для Вас місце та час.

Наші досвідчені демонстратори проведуть показ усіх можливостей техніки JCB. Вони продемонструють виконання необхідних робіт безпосередньо на Вашому підприємстві з урахуванням умов роботи та експлуатації.

Замовлення демонстрації за номером:

icon_widget_image 0 800 33 55 55

 

0 800 33 55 55 (дзвінки безкоштовні) kiev@cml.ua
  /  Новини   /  В Тернопільську область поставлено одну з найсучасніших моделей телескопічних навантажувачів – JCB 536-95 AGRI

В Тернопільську область поставлено одну з найсучасніших моделей телескопічних навантажувачів – JCB 536-95 AGRI

JCB 536-95 AGRI має разючі технічні характеристики, включаючи вантажопідйомність до 3,6 тонни та максимальну висоту підйому до 9,5 метрів. Він оснащений сучасною кабіною 3го покоління з комфортними умовами для оператора, що забезпечує як безпеку, так і комфорт під час роботи.
Телескопічний навантажувач JCB 536-95 AGRI дозволить фермерам ефективно виконувати різноманітні завдання на господарстві. Він стане незамінним помічником у кормозаготівлі, будівництві чи обслуговуванні сільськогосподарської техніки.
Ця поставка JCB 536-95 AGRI в Тернопільську область є свідченням що росте (зростає) інтерес до сучасної техніки українських аграріїв. Вона дозволить підвищити рівень механізації та покращити продуктивність в аграрному секторі регіону.
З питань придбання чи обслуговування техніки JCB звертайтеся до ТОВ “Констракшн Машинері“ за телефоном: 0 800 33 55 55
Разом до перемоги!
Зворотній зв'язок Online каталог