Компанія CML пропонує демонстрацію техніки JCB на вашому підприємстві

Наша команда демонстраторів та вибрана Вами техніка JCB прибуде в зручне для Вас місце та час.

Наші досвідчені демонстратори проведуть показ усіх можливостей техніки JCB. Вони продемонструють виконання необхідних робіт безпосередньо на Вашому підприємстві з урахуванням умов роботи та експлуатації.

Замовлення демонстрації за номером:

icon_widget_image 0 800 33 55 55

 

0 800 33 55 55 (дзвінки безкоштовні) kiev@cml.ua
  /  Новини   /  Передовий JCB 435S: ідеальний помічник у кормозаготівлі!

Передовий JCB 435S: ідеальний помічник у кормозаготівлі!

JCB, світовий лідер у виробництві будівельної та сільськогосподарської техніки, радує своїх клієнтів новим рішенням для ефективної кормозаготівлі – JCB 435S, який допоможе забезпечити високоякісний корм для Ваших тварин.
JCB 435S – це справжній гігант у своєму класі, створений спеціально для оптимізації процесу кормозаготівлі. Завдяки потужному двигуну та високому крутному моменту, JCB 435S забезпечує швидке та ефективне переміщення матеріалів, дозволяючи заготовити сіно, силос та інші кормові культури без зайвих зусиль.
Завдяки його потужності, точності та надійності, Ви зможете швидко та ефективно збирати та обробляти кормові рослини, щоб забезпечити вашим тваринам найкращий корм.
З питань придбання чи обслуговування техніки JCB звертайтеся до ТОВ “Констракшн Машинері“ за телефоном:  0 800 33 55 55 або на сайті www.cmlagri.ua
Разом до перемоги!
Зворотній зв'язок Online каталог