Компанія CML пропонує демонстрацію техніки JCB на вашому підприємстві

Наша команда демонстраторів та вибрана Вами техніка JCB прибуде в зручне для Вас місце та час.

Наші досвідчені демонстратори проведуть показ усіх можливостей техніки JCB. Вони продемонструють виконання необхідних робіт безпосередньо на Вашому підприємстві з урахуванням умов роботи та експлуатації.

Замовлення демонстрації за номером:

icon_widget_image 0 800 33 55 55

 

0 800 33 55 55 (дзвінки безкоштовні) kiev@cml.ua
  /  Новини   /  Нові моделі міні екскаваторів JCB

Нові моделі міні екскаваторів JCB

Представляємо нове покоління міні-екскаваторів 

Нові моделі міні екскаваторів JCB 25Z-1 і 26C-1 мають вдосконалені характеристики гідравліки, трекінгу, навісного обладнання, та, зокрема, оснащені новим двигуном Kohler потужністю 14,8 кВт.

Робочі ліхтарі Follow-me-home і унікальна система гідравлічної ізоляції 2GO забезпечують додаткову безпеку на майданчику, зберігаючи при цьому безпечну буксирувальну вагу для додаткової мобільності.

У світі суворих умов міні-екскаватори JCB відрізняються витривалістю. Створені для роботи на будь-якому майданчику, вони гарантують надійність, коли це має найбільше значення.

Машини розроблені для зниження експлуатаційних витрат завдяки 500-годинним інтервалам заміни мастила, функціям автоматичної зупинки та холостого ходу, кольоровим гідравлічним шлангам, а також пласкому склу.

Нова, більш простора кабіна міні екскаватора JCB з пласкими скляними поверхнями забезпечує більший, ніж будь-коли раніше, круговий огляд і простір, а також простіший і безпечніший доступ.

Зворотній зв'язок Online каталог