Компанія CML пропонує демонстрацію техніки JCB на вашому підприємстві

Наша команда демонстраторів та вибрана Вами техніка JCB прибуде в зручне для Вас місце та час.

Наші досвідчені демонстратори проведуть показ усіх можливостей техніки JCB. Вони продемонструють виконання необхідних робіт безпосередньо на Вашому підприємстві з урахуванням умов роботи та експлуатації.

Замовлення демонстрації за номером:

icon_widget_image 0 800 33 55 55

 

0 800 33 55 55 (дзвінки безкоштовні) kiev@cml.ua
  /  Новини   /  Комунальне підприємство Яремче ввело в експлуатацію два екскаватори-навантажувачі JCB 4CX

Комунальне підприємство Яремче ввело в експлуатацію два екскаватори-навантажувачі JCB 4CX

ТОВ “Констракшн Машинері” поставило ло Міське комунальне підприємство та СКП “Добробут-М” два екскаватори-навантажувачі JCB 4CX. До комплекту постачання увійшли два нові екскаватори-навантажувачі 4СХ та набір ковшів для різних робіт. Саме різноманітність навісного обладнання робить ці машини – універсальними.
“Це великий крок для наших комунальних підприємств і громади в цілому, – зауважує міський голова Андрій Мироняк. – Тепер ми власними силами зможемо ефективно долати наслідки підтоплень, укладати лотки, прибирати сніг, поглиблювати русла потоків, копати все, що тільки буде потрібно, бо ці універсальні екскаватори-навантажуваі, потужні і послужать громаді багато років”.
З питань придбання чи обслуговування техніки JCB звертайтеся до ТОВ “Констракшн Машинері“ за телефоном: ???? 0 800 33 55 55 або на сайт www.cml.ua
Разом до перемоги!
Зворотній зв'язок Online каталог