Компанія CML пропонує демонстрацію техніки JCB на вашому підприємстві

Наша команда демонстраторів та вибрана Вами техніка JCB прибуде в зручне для Вас місце та час.

Наші досвідчені демонстратори проведуть показ усіх можливостей техніки JCB. Вони продемонструють виконання необхідних робіт безпосередньо на Вашому підприємстві з урахуванням умов роботи та експлуатації.

Замовлення демонстрації за номером:

icon_widget_image 0 800 33 55 55

 

0 800 33 55 55 (дзвінки безкоштовні) kiev@cml.ua
  /  Новини   /  Компанія CML відкрила новий JCB Uptime Center

Компанія CML відкрила новий JCB Uptime Center

Компанія CML відкрила новий JCB Uptime Center. Він оснащений новітніми цифровими технологіями, що дозволяють передбачати та запобігати простоям техніки.
JCB Uptime Center відслідковує всі машини JCB, що оснащені системою моніторингу LiveLink. Це допомагає технічним спеціалістам та спеціалістам з запасних частин взаємодіяти разом та забезпечити безперебійну роботу машин, зводячи до мінімуму час простою .
Всі дані щодо робочих параметрів машини збираються у режимі реального часу за допомогою системи LiveLink, яка використовує цю інформацію для виявлення потенційних проблем, які оперативно будуть вирішені за допомогою сервісного центру компанії CML.
Для отримання більш детальної інформації щодо системи JCB LiveLink та встановлення її на вашу машину JCB, будь ласка, звертайтесь за номером – 0 800 33 55 55.
Зворотній зв'язок Online каталог