Компанія CML пропонує демонстрацію техніки JCB на вашому підприємстві

Наша команда демонстраторів та вибрана Вами техніка JCB прибуде в зручне для Вас місце та час.

Наші досвідчені демонстратори проведуть показ усіх можливостей техніки JCB. Вони продемонструють виконання необхідних робіт безпосередньо на Вашому підприємстві з урахуванням умов роботи та експлуатації.

Замовлення демонстрації за номером:

icon_widget_image 0 800 33 55 55

 

0 800 33 55 55 (дзвінки безкоштовні) kiev@cml.ua
  /  Новини   /  JCB відреставрувала вінтажний екскаватор-навантажувач JCB I до свого ювілею

JCB відреставрувала вінтажний екскаватор-навантажувач JCB I до свого ювілею

23 жовтня цього року британський виробник спецтехніки відзначить своє 75-річчя. Одному зі своїх давніх клієнтів JCB зробила унікальний подарунок, приурочений до ювілею: відреставрувала екскаватор-навантажувач JCBI 1964 року випуску.

Такий сюрприз був піднесений компанії Eric Carnaby & Son з англійського графства Лінкольншир, яка вже протягом шістдесяти років є клієнтом JCB і за цей час придбала більше 150 одиниць техніки. Ідею реставрації старого навантажувача тримали в суворій таємниці. Розкрив його Джордж Бамфорд ─ онук лорда Джозефа Бамфорда, засновника JCB. Саме він відвідав базу Eric Carnaby & Son в Іммінгхеме, подякувавши компанії за багаторічну співпрацю і найвищу лояльність до бренду. Команда з штаб-квартири JCB в Ростері витратила сотні годин на реставрацію машини, і через шість місяців модель повернули компанії.

«Звичайно, екскаватор-навантажувач JCB І для нас дуже цінний, і ми неймовірно раді результату його відновлення. Ця ідея зріла давно, а ювілей JCB послужив прекрасним приводом для її втілення », ─ зазначає Роланд Карнабі-молодший, генеральний директор Eric Carnaby & Son.

«Наша команда виконала приголомшливу роботу, повернувши застарілу машину до життя. Тепер вона виглядає так само, як в той день коли зійшла з конвеєра в 1964 році », ─ каже Джордж Бамфорд.

Компанія Eric Carnaby & Son, що спеціалізується на здачі техніки в оренду, була заснована Еріком Карнабі в 1946 році. В даний час нею керує команда Роланда Карнабі-старшого і Роланда Карнабі-молодшого. Співпраця Eric Carnaby & Son і JCB почалася в 1959 році з покупки екскаватора-навантажувача JCB 4. Саме ця модель на довгі роки стала основою парку техніки компанії – близько 12 одиниць JCB 4 експлуатувалося на майданчиках Eric Carnaby & Son в 1970-х і 1980 х роках. Останньою покупкою компанії став новітній екскаватор JCB серії X. На сьогоднішній день 95% парку машин Eric Carnaby & Son складається з обладнання JCB.

Зворотній зв'язок Online каталог