Компанія CML пропонує демонстрацію техніки JCB на вашому підприємстві

Наша команда демонстраторів та вибрана Вами техніка JCB прибуде в зручне для Вас місце та час.

Наші досвідчені демонстратори проведуть показ усіх можливостей техніки JCB. Вони продемонструють виконання необхідних робіт безпосередньо на Вашому підприємстві з урахуванням умов роботи та експлуатації.

Замовлення демонстрації за номером:

icon_widget_image 0 800 33 55 55

 

0 800 33 55 55 (дзвінки безкоштовні) info@cml.ua
  /  Новини   /  JCB JS131 та JCB 560-80: поєднання потужності та ефективності!

JCB JS131 та JCB 560-80: поєднання потужності та ефективності!

CB JS131 – це екскаватор, який вразить своєю продуктивністю та маневреністю при малих габаритах. Саме завдяки компактним розмірам, JCB JS131 з легкістю пристосовується до обмеженого простору на будівельних ділянках, дозволяючи оператору зручно та ефективно виконувати різні завдання.
JCB 560-80 Stage V – це телескопічний навантажувач, який вражає своєю потужністю та гнучкістю. Завдяки високому підйому та вантажопідойму, Телескопічний навантажувач дозволяє легко переміщати великі вантажі на будівельному майданчику, забезпечуючи швидку та ефективну роботу.
Обидві моделі оснащені передовими технологіями та інноваціями, які підвищують продуктивність та надійність роботи. Оператори отримують комфортну кабіну з передовими системами управління, що забезпечує зручну та безперебійну роботу.
З питань придбання чи обслуговування техніки JCB звертайтеся до ТОВ “Констракшн Машинері“ за телефоном:  0 800 33 55 55 або на сайті www.cml.ua
Разом до перемоги!
Зворотній зв'язок Online каталог