Компанія CML пропонує демонстрацію техніки JCB на вашому підприємстві

Наша команда демонстраторів та вибрана Вами техніка JCB прибуде в зручне для Вас місце та час.

Наші досвідчені демонстратори проведуть показ усіх можливостей техніки JCB. Вони продемонструють виконання необхідних робіт безпосередньо на Вашому підприємстві з урахуванням умов роботи та експлуатації.

Замовлення демонстрації за номером:

icon_widget_image 0 800 33 55 55

 

0 800 33 55 55 (дзвінки безкоштовні) kiev@cml.ua
  /  Новини   /  Гусеничний екскаватор за програмою фінансування JCB Finance

Гусеничний екскаватор за програмою фінансування JCB Finance


Сьогодні виробники спецтехніки пропонують українським компаніям вигідні умови для придбання машин для сільського господарства і будівництва. Власне, можна скористатися, як фінансовими програмами виробника, так і державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%».

Компанія Констракшн Машинери пропонує програму фінансування JCB Finance для покупки техніки бренду JCB. Це власна програма британського виробника, яка успішно зарекомендувала себе в 40 країнах світу. В Україні програма почала працювати з червня 2019 року. За період роботи програми було профінансовано 274 одиниці техніки JCB на суму понад 680 млн.грн.

Одним із прикладів використання програми фінансування є компанія ЕКО-НЕСТ ПЛЮС, яка нещодавно придбала у компанії Констракшн Машинери гусеничний екскаватор JCB JS205LC. Машина працює практично безперервно по 10-12 годин на день, переміщаючи більше 4000 тонн піску щодня. Екскаватор був придбаний компанією за програмою JCB Finance і державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%». Компанія ЕКО-НЕСТ ПЛЮС вибрала програму JCB Finance через вигідні умови, адже в порівнянні з орендою аналогічної техніки, придбання такої машини дешевше в 3 рази.

Зворотній зв'язок Online каталог