Компанія CML пропонує демонстрацію техніки JCB на вашому підприємстві

Наша команда демонстраторів та вибрана Вами техніка JCB прибуде в зручне для Вас місце та час.

Наші досвідчені демонстратори проведуть показ усіх можливостей техніки JCB. Вони продемонструють виконання необхідних робіт безпосередньо на Вашому підприємстві з урахуванням умов роботи та експлуатації.

Замовлення демонстрації за номером:

icon_widget_image 0 800 33 55 55

 

0 800 33 55 55 (дзвінки безкоштовні) kiev@cml.ua
  /  Новини   /  Ексклюзивний постачальник Powerscreen в Україні ТОВ “Констракшн Машинері“ здійснив поставку мобільної конусної дробарки – 1400 MAXTRAK

Ексклюзивний постачальник Powerscreen в Україні ТОВ “Констракшн Машинері“ здійснив поставку мобільної конусної дробарки – 1400 MAXTRAK

В Україні з’явилась ексклюзивна конусна дробарка Powerscreen 1400 MAXTRAK, яка вирізняється своєю високою продуктивністю та надійністю. Ця модель розроблена з урахуванням потреб клієнта і забезпечує ефективне розмелювання різних матеріалів, включаючи гірську породу, руду, вапняк, гравій та багато інших.
ТОВ “Констракшн Машинері“ здійснили поставку Powerscreen 1400 MAXTRAK, провели навчання операторів, та ввели в експлуатацію у кар’єрі. І тепер українське підприємство матиме унікальну можливість використовувати передову технологію дроблення та сортування, завдяки моделі Powerscreen 1400 MAXTRAK.
Powerscreen 1400 MAXTRAK втілює весь набір передових технологій, які забезпечують високу якість фракційного матеріалу та оптимальну продуктивність. Додатковою перевагою є мобільність цього обладнання, що дозволяє легко переміщати його між різними робочими локаціями, і забезпечувати високу ефективність та економію часу.
Ексклюзивний представник Powerscreen в Україні – ТОВ “Констракшн Машинері“ гарантує надійність, якість та професійний підхід до обслуговування клієнтів. Ви можете бути впевнені, що отримаєте найкращі рішення для вашого бізнесу з обладнанням Powerscreen.
Не втрачайте можливості здійснити революцію у вашому виробництві! Звертайтеся з питань придбання чи обслуговування техніки за телефоном:  0 800 33 55 55 або на сайті www.cml.ua та дізнайтеся більше про Powerscreen.
Разом до перемоги!
Зворотній зв'язок Online каталог