Компанія CML пропонує демонстрацію техніки JCB на вашому підприємстві

Наша команда демонстраторів та вибрана Вами техніка JCB прибуде в зручне для Вас місце та час.

Наші досвідчені демонстратори проведуть показ усіх можливостей техніки JCB. Вони продемонструють виконання необхідних робіт безпосередньо на Вашому підприємстві з урахуванням умов роботи та експлуатації.

Замовлення демонстрації за номером:

icon_widget_image 0 800 33 55 55

 

0 800 33 55 55 (дзвінки безкоштовні) kiev@cml.ua
  /  Новини   /  CML на Eco-Forum Lviv 2023

CML на Eco-Forum Lviv 2023

Цього року Компанія CML знову взяла участь у важливому заході для екології та сталого розвитку – Eco-Forum Lviv 2023. Захід відбувся в серці Львова та об’єднує провідних фахівців, бізнесменів та екологічних активістів з усього світу.
Компанія CML понад 20 років представляє техніку JCB, і вже давно визнана своїми інноваційними підходами до роботи з природними ресурсами та створенням екологічно чистої техніки. І ми пишаємося можливістю представити останні досягнення Британського бренду JCB на Eco-Forum 2023.
CML спільно обговорювали, як сучасна техніка JCB може сприяти екологічному розвитку у промисловості, комунальній діяльності та інших сферах. А на стенді компанії CML був представлений бестселер – екскаватор навантажувач JCB 3CX.
Багато охочих змогли наживо оцінити техніку та поспілкуватись з представниками компанії CML. Можемо констатувати, що разом ми рухаємось до чистішого та екологічно безпечного завтрашнього дня!
З питань придбання чи обслуговування техніки JCB в Україні звертайтеся до ексклюзивного офіційного дилера – ТОВ “Констракшн Машинері“ за телефоном: 0 800 33 55 55 або на сайті www.cml.ua
Разом до перемоги!
Зворотній зв'язок Online каталог